MAYA U5

Maya U5 to wyspecjalizowane rozwiązanie firmy Audiotrak w zakresie zewnętrznych kart dźwiękowych. Urządzenie oparto o kontroler USB Audio VIA EnvyUSB wspierający standard USB 2.0 oraz kodek audio o SNR 110dB (dla DAC) pochodzący również od VIA. Obsługiwany jest dźwięk o rozdzielczości samplowania 16 i 24bit oraz częstotliwości próbkowania 44.1kHZ i 48kHz. Karta współpracuje z zestawami głośników w konfiguracji od 2.0/2.1 przez 4.0/4.1 do 5.1 oraz z słuchawkami o impedancji do 150Ω. Dodatkowo urządzenie posiada wejście liniowe i mikrofonowe oraz wejście i wyjście cyfrowe w postaci złącz optycznych. Wyjście cyfrowe wspiera przepuszczanie dźwięku AC3 (AC3 pass-through). Karta została wyposażona w systemu QSound oraz Stereo Expander, a także wspomaga ochronę treści dla Blu-ray oraz HD DVD Audio.


Wystarczą podstawowe sterowniki

Wystarczy tylko podłączyć Maya U5 poprzez USB do Twojego desktopa lub notebooka a niezbędne sterowniki zostaną automatycznie zainstalowanie na urządzeniu Windows lub MAC. Dodatkowo w oprogramowaniu masz do dyspozycji wiele różnych efektów dźwiękowych oraz możliwość łatwego zarządzania systemem dźwięku z poziomu dołączonego panelu sterowania.

Wysokie osiągi audio

Niesamowita stabilność i wysoka jakość jest osiągana poprzez zastosowanie super nisko zakłóceniowego regulatora napięcia, co istotnie wpływa na jakość dźwięku.

Obsługa wielu systemów

Pomimo małych rozmiarów Maya U5 współpracuje z wieloma kombinacjami głośników (2.1, 4.0, 5.1). Co więcej, aby osiągnąć zadowalający poziom głośności nie potrzebujesz już dodatkowego zewnętrznego wzmacniacza słuchawkowego nawet przy słuchawkach 150 Ohm, ponieważ wysokiej jakości słuchawkowy wzmacniacz jest już wbudowany.


Specyfikacja

Typ karty dźwiękowej : Zewnętrzna
System dźwięku : 5.1
Interfejs : USB
Próbkowanie : 16 bit/24 bit
Częstοtliwość próbkowania : 48 kHz
Stosunek sygnału do szumu (SNR) : 110 dB
Rodzaje wejść / wyjść :
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe (jack 3,5 mm) – 1 szt.
Wejście mikrofonowe – 1 szt.
Wyjście głośnika centralnego/niskotonowego – 1 szt.
Wyjście głośnikowe przednie (P/L) – 2 szt.
Wyjście głośnikowe tylne – 1 szt.
Wejście optyczne S/PDIF Toslink – 1 szt.
Wyjście optyczne S/PDIF Toslink – 1 szt.
Wejście liniowe – 1 szt.
Dołączone akcesoria : Kabel USB
Gwarancja : 24 miesiące (gwarancja producenta)