PRODIGY CUBE2

AUDIOTRAK jest rozpoznawalny jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cyfrowych rozwiązań audio. PRODIGY CUBE2 stworzony w oparciu o autorską technologię AUDIOTRAK’a, to jeden z najlepszych komputerowych multimedialnych systemów audio. Urządzenie wspiera Windows 10, działa na USB, podaje mocny i wysokiej jakości dźwięk. Podwójny wzmacniacz słuchawkowy, doskonały kondensatorowy analogowy port wyjściowy RCA, oraz wysokiej jakości wyjścia: transformatorowe optyczne i koaksjalne cyfrowe to najlepszej jakości rozwiązania audio. Wysokiej jakości wzmacniacz mikrofonowy jest całkowicie zabezpieczony przed zakłócaniem analogowego portu wyjściowego, aby zwiększyć jego użyteczność do nagrywania wokalu, YouTube, wykładów online i zdalnego nauczania itp. 


  Przetwornik USB D/A 

W urządzeniu znajdziesz kontroler 24bit / 96kHz USB Audio, oraz wysokiej jakości przetwornik D/A WOLFSON microelectronics. PRODIGY CUBE2 jest zasilany po kablu USB, i nie wymaga żadnych sterowników. Prosto i skutecznie. 

 Megamocny wzmacniacz słuchawkowy   

Podwójne wyjście słuchawkowe nie wymaga przejściówki ze standardu stereo-mini na stereo. Wzmacniacz działa wystarczająco dobrze nawet ze słuchawkami 150 Ohm i oferuje czysty dźwięk o wysokiej rozdzielczości dzięki przetwornikowi C/A i wysoce wydajnemu OPAMP, w ulepszonej wersji w porównaniu do poprzedniej wersji urządzenia. Obwód zabezpieczający dla nisko impedancyjnych słuchawek jest zainstalowany na porcie wyjściowym standardu stereo-mini, aby zoptymalizować różne słuchawki dla PRODIGY CUBE2. 

 Wyjścia cyfrowe wysokiej jakości  

Urządzenie obsługuje bezstratne wyjście cyfrowe PCM 24bit/96kHz Bit-Perfect. Oba porty optyczne/koaksjalne są zainstalowane w celu podłączenia różnych urządzeń cyfrowych. Dolby Digital / DTS Audio Pass-Through umożliwia uzyskanie 5.1-kanałowego systemu surround poprzez połączenie z amplitunerem i głośnikami kina domowego wyposażonymi w dekoder. 

 Kondensatory z najwyższej półki 

Kondensatory elektrolityczne SamYoung’a serii AHS to całość kondensatorów elektrolitycznych zastosowanych w obwodzie, aby zapewnić stabilność obwodu i wysoką jakość dźwięku. Seria LL (Low Leakage) SamYoung’a użyta jest dla wyjścia analogowego L i obwodu sprzęgającego R. Kondensator elektrolityczny SamYoung’s Low-ESR jest zamontowany dla portu zasilania OPAMP. Żadnej tandety!   

 Wzmacniacz mikrofonu jak ze studia.   

Z oszałamiającym wyjściem dźwięku HI-Fi, tej samej klasy wzmacniacz mikrofonowy jest konieczny – na pokładzie PRODIGY CUBE2 znajduje się wysoce wydajny wzmacniacz mikrofonowy. Jest on całkowicie oddzielony od portu wyjściowego, aby zapobiec zakłóceniom między wejściem a wyjściem dźwięku w celu zapewnienia wysokiej jakości wejścia i wyjścia dźwięku. 

 Wymienny OPAMP.   

Dzięki możliwości wymiany OPAMPa, możesz eksperymentować z modyfikacją brzmienia podawanego przez CUBE2, tak by uzyskać dźwięku, który Tobie, drogi użytkowniku, najbardziej odpowiada. Pamiętaj o zastosowaniu właściwego OPAMPa! 

 Pokrętło głośności od ALPS.   

Stabilne, solidne – najwyższej jakości dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, a jednocześnie proste w budowie – to znaki rozpoznawcze ALPS, światowej sławy producenta komponentów audio. 

 Bez dodatkowego zasilacza – wystarczy USB.   

Nie potrzebujesz dodatkowego gniazdka by cieszyć się doskonałym dźwiękiem. Budowa CUBE2 nie wymaga dodatkowych źródeł zasilania, dzięki czemu oszczędzisz miejsce oraz energię. 


■ Specyfikacja
· Interfejs : USB (USB 1.1 / USB 2.0 Full Speed kompatybilny)
· Wejście analogowe: Wejście mikrofonowe (3.5mm, wskazane 16bit / 48㎑) 
· Wyjście analogowe: Liniowe (RCA), Podwójne słuchawkowe (stereo, mini-stereo)  
· Wyjście cyfrowe : Optyczne / Coaxial 
· Tryby wyjścia cyfrowego : PCM Stereo,  AC3 Pass-through 
· Impedancja słuchawek : 16∼150Ω 
· Obwód OPAMP: LME49720 (typ: socket)
· Przetwornik D/A: Wolfson WM8776 
· Zakres : 108㏈ 
· Częstotliwość : Maksimum 24bit / 96㎑ 
· Zasilanie OPAMP : ±5V(podwójny zasilacz max.10V) 
· Zasilacz : przez kabel USB 
· Systemy wspierane : Windows 10 / 8 / 8.1
· Wymiary (mm) : 94 X 90 X 22 (Szerokość x Głębokość x Wysokość)


■ Zawartość pudełka 

– PRODIGY CUBE2 
– Instrukcja w języku polskim oraz angielskim
– Kabel USB (A – B)